Szkoła Podstawowa im. O.ppłk. Franciszka Mientkiego w Cielądzu - Klasa VIb

Wychowawca

Barbara Rogulska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:10 - 08:55 Historia Alicja Szczepańska
09:05 - 09:50 Język rosyjski Justyna Grzywka
10:00 - 10:45 Matematyka Katarzyna Pełka
11:00 - 11:45 Język polski Alicja Szczepańska
12:00 - 12:45 Język polski Alicja Szczepańska
12:55 - 13:40 Geografia Anna Klimas
13:45 - 14:30 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Anna Klimas

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:10 - 08:55 Religia b. Rafał Kocur
09:05 - 09:50 Matematyka Katarzyna Pełka
10:00 - 10:45 Język angielski Renata Kłos
11:00 - 11:45 Język rosyjski Justyna Grzywka
12:00 - 12:45 Wychowanie fizyczne Barbara Rogulska
Wychowanie fizyczne Bożena Seelander
12:50 - 13:40 Informatyka Barbara Rogulska
13:45 - 14:30 zajęcia rozwijające zainteresowania Kinga Sekrecka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:10 - 08:55 Muzyka Anna Klimas
09:05 - 09:50 Język polski Alicja Szczepańska
10:00 - 10:45 Wychowanie fizyczne Barbara Rogulska
Wychowanie fizyczne Bożena Seelander
11:00 - 11:45 Wychowanie fizyczne Barbara Rogulska
Wychowanie fizyczne Bożena Seelander
12:00 - 12:45 Historia Alicja Szczepańska
12:50 - 13:40 Matematyka Katarzyna Pełka
13:45 - 14:30 Wychowanie do życia w rodzinie Agnieszka Sudakowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:10 - 08:55 Biologia Anna Janeczek
09:05 - 09:50 Technika Marek Dębski
10:00 - 10:45 Język angielski Renata Kłos
11:00 - 11:45 Zajęcia z wychowawcą Barbara Rogulska
12:00 - 12:45 Język polski Alicja Szczepańska
12:55 - 13:40 Informatyka Barbara Rogulska
13:45 - 14:30 zajęcia rozwijające zainteresowania Katarzyna Pełka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:10 - 08:55 Matematyka Katarzyna Pełka
09:05 - 09:50 Wychowanie fizyczne Barbara Rogulska
Wychowanie fizyczne Bożena Seelander
10:00 - 10:45 Plastyka Marzena Kowalczyk
11:00 - 11:45 Język polski Alicja Szczepańska
12:00 - 12:45 Język angielski Renata Kłos
12:55 - 13:40 Religia b. Rafał Kocur