Aktualności

24 listopada 2018 19:52 | Aktualności

„Kto ty jesteś” – rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu patriotycznego w oddziale przedszkolnym 0 d

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 25.10.2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu patriotycznego pod hasłem: „ Kto ty jesteś?” , natomiast uroczyste wręczenie nagród odbyło się 19.11.2018 r.  podczas uroczystości „Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka”.

Celem konkursu oprócz rozbudzania inwencji twórczej była edukacja i kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych.Konkurs skierowany był do dzieci z Oddziału Przedszkolnego 0 d, którego organizatorką była wychowawczyni Ewelina Stańczyk. Przedszkolaki dostarczyły wiele  prac wykonanych różnymi technikami. Na konkurs wpłynęło 13 prac.

Komisja oceniająca stanęła przed trudnym zadaniem: musiała wybrać  te najpiękniejsze a wszystkie były bardzo ciekawe.

W skład komisji wchodziły następujące osoby:

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Cielądzu – Pan Bogdan Batorek
Nauczycielka Szkoły Podstawowej w Cielądzu-  Pani Ilona Sarkowicz

Decyzją Komisji Oceniającej wyłoniono zwycięzców. Tak oto przypadły następujące miejsca:

I miejsce: Wojciech Grzyb

II miejsce: Julia Pietrzak

III miejsce: Jędrzej Królak
III miejsce: Wojciech Czech

Wyróżnienia otrzymali:

Jan Sypka, Kacper Szeląg, Miłosz Mularczyk, Anna Korzycka, Amelia Kamińska, Dawid Burzyński, Liliana Kośla,Aleksander Misztal, i Franciszek Przyborek.

Wszyscy laureaci konkursu  z rąk Pana Bogdana Batorka Dyrektora Szkoły Podstawowej i Pana Pawła Królaka Wójta Gminy Cielądz otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. samochody, lalki, książeczki), które ufundowała szkoła.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie  za ogromne zaangażowanie. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

Ewelina Stańczyk

Przeczytano: 160 razy. Wydrukuj|Do góry

Kto Ty jesteś - podsumowanie konkursu