Aktualności

27 grudnia 2018 20:53 | Aktualności

Szlachetna paczka

"Człowiek jest wielki, nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.."- J. Paweł II

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji SZLACHETNA PACZKA. Zbiórka pieniędzy odbyła się w dniach 6-8 grudnia - bardzo się cieszymy bo pokazaliście, że było z nami wielu ludzi WIELKIEGO SERCA! Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, dzieciom oraz pracownikom naszej szkoły, to dzięki Wam udało się zebrać 1050 złotych i uszczęśliwić kogoś w te świeta. Dziękujemy za zaangażowanie.

SZLACHETNA PACZKA OD 2001 ROKU ZMIENIA HISTORIE. 
Łączy biednych i bogatych. Uczy mądrze pomagać. SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.
SZLACHETNA PACZKA nie pomaga biedzie roszczeniowej. Wolontariusze szukają rodzin, których dotknął los, którym jest ciężko, rodzin które chcą walczyć o swoją przyszłość. Ideałem PACZKI jest dotarcie do rodzin w potrzebie w ciągu pierwszego roku od moment, gdy nastąpiło w ich życiu załamanie. Pomagajmy, bo dobro dawane innym wraca do nas ze zdwojoną siłą!

Przeczytano: 157 razy. Wydrukuj|Do góry

szlachetna paczka