Aktualności

24 marca 2019 19:59 | Aktualności

„III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej”pod hasłem „Lepiej grać, niż pić i brać !!!”

Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej, w ramach rządowych programów „Razem Bezpieczniej” oraz „Kręci mnie Bezpieczeństwo”, zorganizowała w dniu 21 marca 2019 roku „III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej”pod hasłem „Lepiej grać, niż pić i brać !!!”
Nasi uczniowie kolejny raz wzięli udział w turnieju.

8. Adrian Kumór

Nasi uczniowie bardzo dobrze spisali się w rywalizacji turniejowej, która była bardzo wyrównana. W wielu przypadkach o wyjściu z grupy decydowały rzuty karne. Uczniowie z klas 4-6 zajęli III miejsce, najlepszym strzelcem w tej grupie wiekowej został nasz uczeń Filip Miniak. W grupie najmłodszej Igor Krzeski zdobył tytuł najlepszego zawodnika tej grupy wiekowej. Grupa uczniów z klasy VII, VIII i jeden z gimnazjum zajęli IV miejsce. Dla finalistów turnieju przygotowano atrakcyjne nagrody, w tym ufundowane przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz sponsorów turnieju. Dla wszystkich uczestników była to przede wszystkim bardzo fajna zabawa, okazja do spotkania z ciekawymi ludźmi,
zaprezentowania swoich sportowych umiejętności, a także przywitania kalendarzowej wiosny. Wyjazd naszych uczniów zorganizowali nauczyciele: Barbara Rogulska, Łukasz Sarkowicz i Bożena Seelander

Przeczytano: 125 razy. Wydrukuj|Do góry