Aktualności

07 marca 2020 21:07 | Aktualności

Chór Szkolny z Cielądza na planie filmowym "NASZ NOWY DOM" TV Polsat!

 

W dniu 22 grudnia 2019r. na antenie POLSATU wyemitowano odcinek specjalny Programu „NASZ NOWY DOM”, w którym wystąpił Chór Szkolny ze Szkoły Podstawowej w Cielądzu, wraz z dwójką absolwentów naszej szkoły: Wiktorią Wasiak i Januszem Bigos. Chórzyści, występując podczas świątecznego odcinka wykonali kolędę pt. „Przybieżeli do Betlejem”. Program nagrany został 20 km od naszej szkoły, w miejscowości Bujały, gmina Sadkowice, powiat rawski.

Jest to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie, że mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności wokalne oraz poznać całą wspaniałą ekipę filmową wraz z jej prowadzącą Panią Katarzynę Dowbor. Dziękujemy za ogromną dawkę emocji, za przesympatyczne spotkanie, za wyjątkowe chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Było wzruszenie, śmiech, radość i wdzięczność. Było wspaniale!!! J

Na koniec otrzymaliśmy wyjątkowy prezent od kierownika produkcji Pana Przemysława Paradowskiego i ekipy programu na ręce opiekuna chóru, pani Anny Klimas. Była to przepiękna bombka z logiem programu Nasz Nowy Dom i telewizji POLSAT, za co dziękujemy serdecznie i jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Wyjazd zorganizowały: pani Anna Klimas i pani Małgorzata Bednarek.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z nagrania i fragment filmu. Zachęcamy do zapoznania się z fotogalerią i nagraniem .

Przeczytano: 190 razy. Wydrukuj|Do góry

Chór Szkolny z Cielądza na planie filmowym "NASZ NOWY DOM" TV Polsat!